Güçlü Ordu Güçlü Türkiye

TÜRKİYE SİBER GÜVENLİK KÜMELENMESİ “ÜCRETSİZ ONLINE SİBER HİZMET VE EĞİTİM” SEFERBERLİĞİNDE

Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi (TSGK) üyesi firmalar, online siber hizmet ve eğitim kampanyaları ile COVID-19’la mücadeleye destek veriyor

Küme üyesi firmalardan YÖNSİS, 30 Sağlık kurumuna, 30 gün boyunca Güvenli Bulut Hizmetini ÜCRETSİZ sağlayacak.

Ayrıca YÖNSİS, tüm sağlık kurumları ve Milli Eğitim Bakanlığına siber güvenlik alanında (server, storage, firewall vb. konularda) yaşanacak problemler için telefon ve Whatsapp üzerinden 7/24 Danışmanlık Hizmeti verecek.

Yine küme üyesi firmalardan ATAR Labs ise firma tarafından geliştirilen ATAR SOAR çözümünü, daha az insan gücü ile daha çok iş yapmak zorunda kalınan bu günlerde, 6 ay süre ile ücretsiz olarak 5 hastanenin kullanımına sundu.

info@atarlabs.io adresine mail atarak ATAR Profesyonel ücretsiz kullanım lisansını talep edebilirsiniz.

KÜME ÜYESİ FİRMALAR ONLINE SİBER EĞİTİMLER VERİYOR

Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi üyesi bir çok firma online ücretsiz siber hizmet ve eğitim kampanyaları başlattı.

HAVELSAN Genel Müdürü Atalay’ın gençlere COVID-19 virüs salgını boyunca evlerinde “online kod öğrenin” çağrısına destek niteliğindeki kampanyalar ile sanal dünyadaki iş birliği artıyor.

Küme üyesi firmalardan SiberTime Teknoloji ve Bilgi Güvenligi Hizmetleri, seçilecek 3 firmaya “Uzaktan Erişim Güvenliği Eğitimi”ni ücretsiz olarak sunuyor.

Eğitim içeriği hakkında bilgi almak ve başvuruda bulunmak için info@sibertime.com.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

TSGK üyesi firmalardan Epsilon Grup, İki Faktörlü ve Çok Faktörlü Doğrulama (2FA-MFA) yöntemi EPSILON MFA ile uzaktan çalışma gerçekleştiren kurum ve kuruluşlar için ücretsiz kurulum ve 180 gün boyunca ücretsiz kullanım sağlıyor.

Yine üye firmalardan birisi olan BG-Tek Bilgi Güvenliği Teknolojileri tarafından üretilen, VPN bağlantılarında çift katman doğrulamayı sağlayacak olan Coslat 2FA ürününün yerel kullanıcılı versiyonu 90 gün süre ile ücretsiz olarak paylaşıma açıldı.

Aşağıdaki linkten ürünün ücretsiz versiyonunu indirebilir, kurulum ve yapılandırma aşamasında ihtiyaç duyarsanız BG-Tek Bilgi Güvenliği Teknolojileri destek ekibi ile irtibata geçebilirsiniz. www.2favpn.com

TSGK üyesi firmalardan BTRisk tarafından üretilen BTROTP için aşağıdaki adresten başvuru yaparak 90 günlük ücretsiz kullanım lisansını, istediğiniz kullanıcı sayısı kadar talep edebilirsiniz. www.btrisk.com/btrotp/

BTRisk tarafından üretilen BTROTP, VPN erişimlerinde güçlü kullanıcı doğrulama için geliştirilen, Radius tabanlı bir 2 faktörlü kullanıcı doğrulama çözümü.

Küme üyesi firmalardan Gais Siber Güvenlik Teknolojileri tarafından sağlık sektöründe hizmet veren 5 firma için 1 defaya mahsus ücretsiz Siber İstihbarat Hizmeti rapor olarak sunuluyor.

Başvuru talepleri için: info@gaissecurity.com

Yorumlar Kapatıldı