Güçlü Ordu Güçlü Türkiye

HAVELSAN GENEL MÜDÜRÜ ATALAY’DAN GENÇLERE TAVSİYELER

HAVELSAN Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay, COVID-19 (koronavirüs) tedbirleri kapsamında evlerinde kalan gençlere tavsiyelerde bulundu.

Genel Müdür, gününü evlerinde geçiren gençlere “online kod öğrenin” tavsiyesinde bulundu.

Ahmet Hamdi Atalay, başka tavsiyeler de verdi:

Teknolojinin imkânlarını kullanarak bu dönemi faydalı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Kodlama, yapay zeka ve robotik sistemlerle ilgili online eğitimler sizi geleceğe hazırlayacak. Yapay zeka teknolojilerini öğrenin. İnternet ortamında birçok online ve ücretsiz kurs bulabilirsiniz. Makine öğrenmesi, derin öğrenme, yapay zeka uygulamaları gibi eğitimlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İNTERNETİN FAYDALARI DA VAR ZARARLARI DA

Ahmet Hamdi Atalay, internetin faydası kadar zararının da olduğunu belirterek faydalı içeriklere ulaşımda başarılı olunacağına inandığını söyledi.

Atalay sözlerine şöyle devam etti: ” İnternetin faydaları kadar zararları da var. Faydalı içeriklere ulaşma açısından çok başarılı olacağınıza inanıyorum. Koronavirüs tedbirleri kapsamında, bu dönemi uzaktan eğitim ve evden çalışma dönemi ilan ettik. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği toplu eğitimlerimize ve etkinliklerimize bir süreliğine ara verdik. Bu süreci birlikte başarıyla atlattığımız zaman gençlere yönelik teknoloji kamplarımıza devam edeceğiz.

Yorumlar Kapatıldı