Güçlü Ordu Güçlü Türkiye

Savunma Sanayi Org olarak ADEX’18 Fuarındayız!

ADEX’18 Kapılarını Ziyaretçilerine Açıyor…

Azerbaycan Savunma Fuarı (Azerbaijan International Defence Exhibition) ADEX 2018, yarın kapılarını sanayi çalışanları ve akeri personele  açıyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen fuar oldukça geniş bir yelpazeyle tekrar kapılarını aralayacak.

ADEX NEDİR ?

ADEX ’18 Dünya’nın askeri ve endüstriyel kompleks gücünün sergilendiği modern silah ve teçhizatların bulunduğu Azerbaycan Savunma Bakanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti Savunma Başkanlığı destekleri ile gerçekleşen büyük bir fuardır. Bu yıl Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de 25-27 Eylül tarihlerinde düzenlenecektir. Bu fuar silah ve askeri teçhizatı bakımından büyük bir ulusal teşhir gücüne sahiptir.
Bu yıl, 29 ülkeden 224 şirket ADEX’te yer alacaktır. Fuar, Azerbaycan, Çin, Fransa, İran, İsrail, Rusya, Sırbistan, Türkiye, Belarus Cumhuriyeti, Ukrayna, Pakistan’dan 11 ülkeye ve bu ülkelerin önde gelen şirketlerine ev sahipliği yapacaktır.

Destekleyen Kurumlar

Türkiye’den Savunma Sanayii Başkanlığı heyetinin yanı sıra TUSAŞ, TAIS, STM, ROKETSAN, ÖZTEK, OTOKAR, MKEK, MESAN, İŞBİR, DESAN, DEARSAN, BMC olmak üzere toplam 50 kurum, kuruluş ve firma katılıyor.

Fuar detayları ve daha fazlası için sosyal medyadan bizi takip etmeyi unutmayınız…

www.adex.az

Yorumlar Kapatıldı